NUMER KONTA DO WPŁAT

PRZYPOMINAMY NUMER KONTA DO WPŁAT ZA WYŻYWIENIE I INTERNAT: 26 1090 2590 0000 0001 4408 2747

Konsultacje dla klas I i II

Od 1 czerwca w szkole odbywają się konsultacje dla uczniów klas I i II - harmonogram znajduje się w załączniku.

konsultacje_klasy_I_-_II.docx

Nasza uczennica nagrodzona przez Zarząd Powiatu Bialskiego!

Zarząd Powiatu w Białej Podlaskiej  przyznał nagrody za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury za rok 2019. Rozpatrzono 13 wniosków. Wśród kandydatów były zespoły, instytucje oraz osoby indywidualne mieszkające lub pracujące na terenie powiatu, a mające szczególne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej i ochrony dóbr kultury. Po zasięgnięciu opinii komisji powołanej na mocy powyższej uchwały Zarząd Powiatu w Białej Podlaskiej uchwałą Nr 236/2020 z dnia 20 maja 2020 r. wyłonił 8 nagrodzonych. W tym gronie znalazła się nasza uczennica, tegoroczna maturzystka Kinga Linkiewicz. Gratulujemy!

Podziękowanie od schroniska "Azyl"

UWAGA!!! ZMIANA W HARMONOGRAMIE MATUR!

20 maja Centralna Komisja Egzaminacyjna zaktualizowała harmonogram matur - zmienił się termin egzaminu z języka rosyjskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym - odbędzie się on 26 czerwca.

W załączniku znajduje się cały, aktualny harmonogram. SKMBT_C20320052108530(1).pdf

Nowy terminarz rekrutacji do klas pierwszych

Tegoroczna rekrutacja do klas pierwszych rozpoczyna się 15 czerwca!

Szczegóły w prezentacji: Rekrutacja.pdf

Nasza Uczennica stypendystką Marszałka Województwa Lubelskiego!

Kinga Linkiewicz, tegoroczna maturzystka niejednokrotnie przysporzyła nam powodów do dumy z powodu sukcesów w konkursach wokalnych, przez trzy lata zawsze chętnie występowała też podczas szkolnych uroczystości. Jej talent został doceniony przez Marszałka Województwa Lubelskiego, który przyznał naszej uczennicy stypendium, za dotychczasowy dorobek artystyczny. Gratulujemy!!!

Konkurs "Lider promocji szkoły"

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie "Lider promocji szkoły" Zadaniem uczestników jest zachęcenie jak największej liczby osób w  do wybrania naszej szkoły, szczegóły znajdują się w regulaminie.

Regulamin_Konkursu_Lider_Promocjii_Szkoly.docx

Nowe terminy egzaminów maturalnych

Życzenia dla Absolwentów

Konsultacje dla Maturzystów

Poniżej znajduje się harmonogram konsultacji z przedmiotów maturalnych.

Konsultacje-dla-maturzystow.docx

Uwaga Uczniowie klas III!

Odbiór świadectw ukończenia szkoły odbędzie się w piątek 24 kwietnia od godziny 12.00 w oknie sekretariatu wg harmonagramu ustalonego przez wychowawców lub w innym terminie po umówieniu telefoniczym. Przy odbiorze świadectwa należy oddać kluczyk do szafki indywidualnej w szkole i internacie.

Życzenia Wielkanocne :)

Pomoc Psychologiczno-Pedagogiczna

Informujemy, że w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej pedagog szkolny i szkolny doradca zawodowy Pani Anna Romanowicz zaprasza do kontaktu przez e-dziennik codziennie w godz. 8:00 - 16:00.

Uwaga!

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz ogłoszeniem przez Światową Organizację Zdrowia pandemii, w ramach działań ograniczających ryzyko, prosimy o ograniczenie do niezbędnych wizyt na terenie Liceum. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 83 378 20 10 lub mailowego na adres lozawadzki@op.pl.

Uczniów prosimy o pozostanie w domach w trakcie zawieszenia zajęć szkolnych i wykonywanie zadań zgodnie z zaleceniami zamieszczanymi przez nauczycieli przedmiotów w zakładce "Materiały do samokształcenia" oraz informacjami przekazywanymi przez e-dziennik.

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Informujemy, że od 12 do 25 marca br. zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w naszej szkole zostaja zawieszone. Dlasze informacje będą ukazywały się na bieżąco na stronie internetowej szkoły oraz będą przekazywane za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Uwaga!!!

W związku z zawieszeniem zajęć w placówkach oświatowych w dniach 12-25 marca 2020 r., zaplanowane na najbliżyszy czas w naszej szkole wydarzenia (tj. Konkurs Języka Rosyjskiego i Dzień Otwarty) zostają odwołane.

Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Wisznice

W piątek 6 marca odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Wisznice. Prawo wyborcze mają wszystkie osoby mieszkające w gminie Wisznice oraz mieszkańcy internatu. Każda osoba może oddać max 8 głosów, każdy na innego kandydata. Lokal wyborczy będzie znajdował się w czytelni i będzie czynny od godz. 11 do 17.

Zachęcamy do udziału w głosowaniu!

• Obchody Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"

Uroczystość rozpoczęła Msza Święta w intencji Ojczyzny. Przy pomniku został odśpiewany Mazurek Dąbrowskiego. Delegacje instytucji i jednostek samorządowych złożyły kwiaty. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas mundurowych oraz poczet sztandarowy.  Po części oficjalnej rozpoczął się Bieg Tropem Wilczym.

strona: