Menu

Menu

 • Wyjazd do Dęblina

  Wyjazd do Dęblina

  W dniu 3 grudnia młodzież z pierwszych klas mundurowych uczestniczyła w konferencji "Wybrane aspekty zastosowania bojowego lotnictwa" zorganizowanej przez Lotniczą Akademię Wojskową w Dęblinie, po konferencji uczniowie wzięli udział w szkoeniu na symulatorze typu "Śnieżnik"

 • Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

  Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

  Dnia 9 grudnia odbędzie się szkolna zbiórka darów: żywności długoterminowej, artykułów chemicznych, słodyczy, artykułów papierniczych. Zachęcamy do udziału! Akcja to kolejny etap w Konkursie na Klasę o Największym Sercu.

 • Światowy Dzień Walki z AIDS

  Światowy Dzień Walki z AIDS

  Z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS przygotowana została gazetka. Młodzież mogła zapoznać się z informacjami na temat profilaktyki i zagrożeń HIV/AIDS.

 • "Rzuć palenie razem z nami!"

  "Rzuć palenie razem z nami!"

  21 listopada to Światowy Dzień Rzucania Palenia

  W tym dniu pedagog szkolny przygotowała wystawę plakatów wykonanych przez uczniów
  i
  gazetkę tematyczną   nawołującą do rzucenia szkodliwego dla zdrowia nałogu. W internacie i na korytarzach szkoły zawisły plakaty o tematyce antynikotynowej. Podsumowano szkolny konkurs na plakat pod hasłem „Rzuć palnie razem z nami”.  Nagrodę ufundowaną przez LO i PSSE otrzymała za zajęcie: I miejsca – Patrycja Polubiec  z  klasy 2a. Zorganizowano zajęcia z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej Sekcja OZiPZ w Białej Podlaskiej. Pracownicy przeprowadzili dla uczniów naszej szkoły prelekcję i prezentację nikotynową oraz ćwiczenia z wykorzystaniem alkogogli i narkogogli  w klasach pierwszych.

 • Góra Grosza

  Góra Grosza

  Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji charytatywnej "Góra Grosza". Akcja trwa od 25 listopada 2019 r do 2 stycznia 2020 r. Jest to kolejny etap w rywalizacji klas o puchar Klasy o Najwiekszym Sercu. Szczegóły u p. Anny Romanowicz - pedagoga szkolnego.

 • Podsumowanie akcji "Opatrunek na ratunek"

  Podsumowanie akcji "Opatrunek na ratunek"

  Dziękujemy młodzieży ze wszystkich klas za włączenie się do akcji "Opatrunek na ratunek". Udało nam się zebrać 11,5 kg środków opatrunkowych, które zostały przekazane za pośrednictwem fundacji Redemptoris Missio potrzebującym z krajów misyjnych. 

  Pierwsze miejsce zajęła klasa I A. Gratulujemy! 

 • Wyjazd do teatru

  Wyjazd do teatru

  W czwartek, 21 listopada grupa uczniów realizujących język rosyjski na poziomie rozszerzonym wzięła udział w wycieczce edukacyjnej do Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie na sztukę Antona Czechowa "Trzy siostry".

 • Zebranie z rodzicami

  Zapraszamy rodziców uczniów klas I- III na spotkanie z wychowawcami klas w piątek o godzinie 16.00

 • Dzień życzliwości i pozdrowień

  Dzień życzliwości i pozdrowień

  21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Hasło tegorocznej edycji „Życzliwie, blisko, razem!” ma zachęcać do umacniania więzi społecznych i doceniania siły płynącej z synergii działań wspólnotowych. –Siła tkwi w grupie. Być życzliwym to być uważnym, wrażliwym i otwartym na drugiego człowieka. Szkolny Klub Wolontariusza przygotował gazetki na korytarzu, które mają nam przypomnieć, że życzliwość nie kosztuje wiele, a czyni świat o wiele lepszym :)

 • Święto Niepodległości i ślubowanie klas pierwszych

  Święto Niepodległości i ślubowanie klas pierwszych

  Święto Niepodległości i Ślubowanie klas 1 

 • Nasi uczniowie w "Kole Fortuny"

  Nasi uczniowie w "Kole Fortuny"

  Uczniowie naszego liceum wzieli udział, jako publiczność w nagraniu teleturnieju "Koło Fortuny". Wyjazd był okazją do poznania telewizji "od kuchni".

 • Konkurs na plakat "Rzuć palenie razem z nami"

  Konkurs na plakat "Rzuć palenie razem z nami"

  Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie na plakat "Rzuć palenie razem z nami". Prace należy dostarczyć do 20 listopada, do pani Anny Romanowicz. Szczegóły znajdują się w Regulaminie.

  REGULAMIN_KONKURSU_NA_PLAKAT.docx

 • Porządkowanie grobów żołnierzy

  Porządkowanie grobów żołnierzy

  Młodzież z klas pierwszych włączyła się w porządkowanie grobów żołnierzy poległych w obronie Ojczyzny, znajdujących się na cmentarzu w Wisznicach.

 • Projekt "Czarownice i pisarze"

  Projekt "Czarownice i pisarze"

  Zakończył się kolejny projekt realizowany we współpracy z Fundacją "Zielony Słoń", sfinansowany ze środków Fundacji PZU. Nosił on tytuł "Czarownice i pisarze" i miał na celu zainteresowanie młodzieży historią i zachęcić do poznawania twórców naszej polskiej literatury. Na działania projektowe składała się wycieczka edukacyjno-integracyjna w Góry Świętokrzyskie oraz warsztaty teatralno-literackie.

  Podczas wycieczki młodzież zwiedziła m.in. miejsca związane ze znanymi pisarzami: Gustawem Herlingiem-Grudzińskim, Stefanem Żeromskim oraz Jarosławem Iwaszkiewiczem, a także wiele ciekawych, ważnych dla polskiej kultury miejsc: Święty Krzyż, Jaskinię Raj, Zamek Krzyżtopór, Sandomierz, Kielce, Opatów.

  Podsumowaniem był przygotowany przez uczestników finisaż prezentujący rezultaty projektu.

 • III Rajd Pamięci Bohaterskich Lotników Dywizjonu 303 im. Płk. Pil. Zdzisława Krasnodębskiego

  III Rajd Pamięci Bohaterskich Lotników Dywizjonu 303 im. Płk. Pil. Zdzisława Krasnodębskiego

  W dniach 25-26 października nasza młodzież wzięła udział w III Rajdzie Pamięci Bohaterskich Lotników Dywizjonu 303 im. Płk. Pil. Zdzisława Krasnodębskiego. Bazę imprezy zapewnił Zespół Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej. W ramach rajdu młodzież rywalizowała min. w turystycznych marszach na orientację. Nasi uczniowie z rajdu wróciła z wieloma nagrodami z czego bardzo się cieszymy, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 • XIX Dzień Papieski

  XIX Dzień Papieski

  W czwartek 24 października odbył się szkolny Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!”. Uczniowie pod przewodnictwem księdza Sławomira Gnyszki przybliżyli nam postać Jana Pawła II.

  Krótka fotorelacja z XIX Dnia Papieskiego pod hasłem ,,Wstańcie, chodźmy! '' - Jan Paweł II

                                                 

 • Ognisko klasy 1b

  Ognisko klasy 1b
 • Konkurs "Klasa o Największym Sercu"

  Konkurs "Klasa o Największym Sercu"

  Rozpoczynamy rywalizację w dorocznym konkursie „Klasa o Największym Sercu”

   Zasady:

  • punktowany jest udział klas w poszczególnych akcjach charytatywnych w ciągu roku szkolnego
  • rywalizują ze sobą całe klasy (nie poszczególni uczniowie)
  • zwycięska klasa otrzyma na koniec roku przechodni puchar „Klasy o Największym Sercu”

  PIERWSZA AKCJA  - „OPATRUNEK NA RATUNEK” TERMIN DO 8 LISTOPADA

  SZCZEGÓŁY NA PLAKACIE ORAZ U PANI ANNY ROMANOWICZ, OPIEKUNA SZKOLNEGO KLUBU WOLONTARIUSZA

 • Dzień Edukacji Narodowej

  Dzień Edukacji Narodowej

  W czwartek 17 października świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Nasi uczniowie przygotowali akademię, a  szkolny zespół muzyczny zaprezentował 3 utwory. Nagrodę dyrektora otrzymali następujący nauczyciele: mgr Dorota Dokudowicz-Potiopa, mgr Natalia Hołod, mgr Monika Władyczuk-Pakuła, oraz pracownicy szkoły: Pani Edyta Ignatiuk, Pani Beata Włostowska, Pani Wanda Chilczuk. Pani wicedyrektor poinformowała nas o otrzymaniu nagrody Starosty przez mgr Urszulę Parchomiuk i dyrektora szkoły mgr Piotra Osipiuka.

 • Wręczenie Stypendiów Starosty Bialskiego

  Wręczenie Stypendiów Starosty Bialskiego

  W czwartek 10 października odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Starosty Bialskiego. Naszymi stypendystami byli: Julia Różnowicz, Zawadzki Kacper, Oleszczuk Jakub, Zuch Kacper, Melnik Patrycja, Będziuk Kacper, Karpiuk Arkadiusz, Linikiewicz Kacper, Zawadzka Julia. Listy gratulacyjne wręczył Pan Starosta Mariusz Filipiuk. Na uroczystości została wręczona nagroda dla Pisarzewskiego Mateusza (1 miejsce) i Dawidiuk Weroniki (2 miejsce) w związku z udziałem w konkursie „Smart Szkoła”. Dzięki uczniom nasza szkoła otrzyma 16 laptopów.

  W czwartek, 10 października odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Starosty Bialskiego. Pan Starosta Mariusz Filipiuk wręczył listy gratulacyjne dziewięciorgu stypendystom oraz ich rodzicom.

Kontakt

 • Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Zawadzkiego
  21-580 Wisznice
  ul. Warszawska 44
 • (083)3782010