Menu

Menu

 • NUMER KONTA DO WPŁAT

  NUMER KONTA DO WPŁAT

  PRZYPOMINAMY NUMER KONTA DO WPŁAT ZA WYŻYWIENIE I INTERNAT: 26 1090 2590 0000 0001 4408 2747

 • Konsultacje dla klas I i II

  Konsultacje dla klas I i II

  Od 1 czerwca w szkole odbywają się konsultacje dla uczniów klas I i II - harmonogram znajduje się w załączniku.

  konsultacje_klasy_I_-_II.docx

 • Nasza uczennica nagrodzona przez Zarząd Powiatu Bialskiego!

  Nasza uczennica nagrodzona przez Zarząd Powiatu Bialskiego!

  Zarząd Powiatu w Białej Podlaskiej  przyznał nagrody za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury za rok 2019. Rozpatrzono 13 wniosków. Wśród kandydatów były zespoły, instytucje oraz osoby indywidualne mieszkające lub pracujące na terenie powiatu, a mające szczególne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej i ochrony dóbr kultury. Po zasięgnięciu opinii komisji powołanej na mocy powyższej uchwały Zarząd Powiatu w Białej Podlaskiej uchwałą Nr 236/2020 z dnia 20 maja 2020 r. wyłonił 8 nagrodzonych. W tym gronie znalazła się nasza uczennica, tegoroczna maturzystka Kinga Linkiewicz. Gratulujemy!

 • Podziękowanie od schroniska "Azyl"

  Podziękowanie od schroniska "Azyl"
 • UWAGA!!! ZMIANA W HARMONOGRAMIE MATUR!

  UWAGA!!! ZMIANA W HARMONOGRAMIE MATUR!

  20 maja Centralna Komisja Egzaminacyjna zaktualizowała harmonogram matur - zmienił się termin egzaminu z języka rosyjskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym - odbędzie się on 26 czerwca.

  W załączniku znajduje się cały, aktualny harmonogram. SKMBT_C20320052108530(1).pdf

 • Nowy terminarz rekrutacji do klas pierwszych

  Nowy terminarz rekrutacji do klas pierwszych

  Tegoroczna rekrutacja do klas pierwszych rozpoczyna się 15 czerwca!

  Szczegóły w prezentacji: Rekrutacja.pdf

 • Nasza Uczennica stypendystką Marszałka Województwa Lubelskiego!

  Nasza Uczennica stypendystką Marszałka Województwa Lubelskiego!

  Kinga Linkiewicz, tegoroczna maturzystka niejednokrotnie przysporzyła nam powodów do dumy z powodu sukcesów w konkursach wokalnych, przez trzy lata zawsze chętnie występowała też podczas szkolnych uroczystości. Jej talent został doceniony przez Marszałka Województwa Lubelskiego, który przyznał naszej uczennicy stypendium, za dotychczasowy dorobek artystyczny. Gratulujemy!!!

   

 • Konkurs "Lider promocji szkoły"

  Konkurs "Lider promocji szkoły"

   

   

  Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie "Lider promocji szkoły" Zadaniem uczestników jest zachęcenie jak największej liczby osób w  do wybrania naszej szkoły, szczegóły znajdują się w regulaminie.

  Regulamin_Konkursu_Lider_Promocjii_Szkoly.docx

 • Nowe terminy egzaminów maturalnych

  Nowe terminy egzaminów maturalnych
 • Życzenia dla Absolwentów

  Życzenia dla Absolwentów
 • Konsultacje dla Maturzystów

  Konsultacje dla Maturzystów

  Poniżej znajduje się harmonogram konsultacji z przedmiotów maturalnych.

  Konsultacje-dla-maturzystow.docx
 • Uwaga Uczniowie klas III!

  Uwaga Uczniowie klas III!

  Odbiór świadectw ukończenia szkoły odbędzie się w piątek 24 kwietnia od godziny 12.00 w oknie sekretariatu wg harmonagramu ustalonego przez wychowawców lub w innym terminie po umówieniu telefoniczym. Przy odbiorze świadectwa należy oddać kluczyk do szafki indywidualnej w szkole i internacie. 

 • Życzenia Wielkanocne :)

  Życzenia Wielkanocne :)
 • Pomoc Psychologiczno-Pedagogiczna

  Pomoc Psychologiczno-Pedagogiczna

  Informujemy, że w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej pedagog szkolny i szkolny doradca zawodowy Pani Anna Romanowicz zaprasza do kontaktu przez e-dziennik codziennie w godz. 8:00 - 16:00.

 • Uwaga!

  Uwaga!

  W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz ogłoszeniem przez Światową Organizację Zdrowia pandemii, w ramach działań ograniczających ryzyko, prosimy o ograniczenie do niezbędnych wizyt na terenie Liceum. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 83 378 20 10 lub mailowego na adres lozawadzki@op.pl.

  Uczniów prosimy o pozostanie w domach w trakcie zawieszenia zajęć szkolnych i wykonywanie zadań zgodnie z zaleceniami zamieszczanymi przez nauczycieli przedmiotów w zakładce "Materiały do samokształcenia" oraz informacjami przekazywanymi przez e-dziennik.

 • Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

  Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

  Informujemy, że od 12 do 25 marca br. zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w naszej szkole zostaja zawieszone. Dlasze informacje będą ukazywały się na bieżąco na stronie internetowej szkoły oraz będą przekazywane za pośrednictwem dziennika elektronicznego. 

 • Uwaga!!!

  Uwaga!!!

  W związku z zawieszeniem zajęć w placówkach oświatowych w dniach 12-25 marca 2020 r., zaplanowane na najbliżyszy czas w naszej szkole wydarzenia (tj. Konkurs Języka Rosyjskiego i Dzień Otwarty) zostają odwołane. 

 • Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Wisznice

  Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Wisznice

  W piątek 6 marca odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Wisznice. Prawo wyborcze mają wszystkie osoby mieszkające w gminie Wisznice oraz mieszkańcy internatu. Każda osoba może oddać max 8 głosów, każdy na innego kandydata. Lokal wyborczy będzie znajdował się w czytelni i będzie czynny od godz. 11 do 17. 

  Zachęcamy do udziału w głosowaniu! 

 • Obchody Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"

  Uroczystość rozpoczęła Msza Święta w intencji Ojczyzny. Przy pomniku został odśpiewany Mazurek Dąbrowskiego. Delegacje instytucji i jednostek samorządowych złożyły kwiaty. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas mundurowych oraz poczet sztandarowy.  Po części oficjalnej rozpoczął się Bieg Tropem Wilczym.

strona:

Kontakt

 • Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Zawadzkiego
  21-580 Wisznice
  ul. Warszawska 44
 • (083)3782010