Menu

Menu

 • Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

  Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

  Informujemy, że od 12 do 25 marca br. zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w naszej szkole zostaja zawieszone. Dlasze informacje będą ukazywały się na bieżąco na stronie internetowej szkoły oraz będą przekazywane za pośrednictwem dziennika elektronicznego. 

 • Uwaga!!!

  Uwaga!!!

  W związku z zawieszeniem zajęć w placówkach oświatowych w dniach 12-25 marca 2020 r., zaplanowane na najbliżyszy czas w naszej szkole wydarzenia (tj. Konkurs Języka Rosyjskiego i Dzień Otwarty) zostają odwołane. 

 • Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Wisznice

  Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Wisznice

  W piątek 6 marca odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Wisznice. Prawo wyborcze mają wszystkie osoby mieszkające w gminie Wisznice oraz mieszkańcy internatu. Każda osoba może oddać max 8 głosów, każdy na innego kandydata. Lokal wyborczy będzie znajdował się w czytelni i będzie czynny od godz. 11 do 17. 

  Zachęcamy do udziału w głosowaniu! 

 • Obchody Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"

  Uroczystość rozpoczęła Msza Święta w intencji Ojczyzny. Przy pomniku został odśpiewany Mazurek Dąbrowskiego. Delegacje instytucji i jednostek samorządowych złożyły kwiaty. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas mundurowych oraz poczet sztandarowy.  Po części oficjalnej rozpoczął się Bieg Tropem Wilczym.

 • Rekomenacje Ministra Edukacji Narodowej w zakresie profilaktyki zdrowotnej

  Rekomenacje Ministra Edukacji Narodowej w zakresie profilaktyki zdrowotnej

  Prosimy o zapoznanie się z Rekomendacjami Ministra Edukacji Narodowej w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa. W szczególności prosimy Rodziców o nieposyłanie do szkoły młodzieży chorej i przeziębionej.

  Rekomendacje_Ministra_Edukacji_Narodowej_dla_dyrektorow_przedszkoli_szkol_i_placowek_oswiatowych.pdf

 • Pomoc bezdomnym zwierzętom - kolejny etap Konkursu "Klasa o Największym Sercu"

  Pomoc bezdomnym zwierzętom - kolejny etap Konkursu "Klasa o Największym Sercu"

  Zachęcamy wszystkie klasy do wzięcia udziału w zbiórce karmy dla zwierząt ze schroniska "Azyl" w Białej Podlaskiej. Akcja trwa do 6 marca i jest kolenym etapem konkursu "Klasa o Największym Sercu", Szczegóły u p. Anny Romanowicz.

 • Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

  Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

  We wtorek, 18 lutego odbył się w naszej szkole Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt. Wzięły w nim udział 4 zespoły: drużyna ze Szkoły Podstawowej w Wiszniach, drużyna z ZCKR Jabłoń oraz dwie drużyny z naszego liceum.

 • IX Konkurs Języka Rosyjskiego - zaproszenie

  IX Konkurs Języka Rosyjskiego - zaproszenie

  Serdecznie zapraszamy nauczycieli i uczniów szkół podstawowych do udziału w IX Konkursie Języka Rosyjskiego "Znam i lubię język rosyjski". Tegoroczna edycja odbędzie się 20 marca 2020 r. o godz. 10.30 w Liceum Ogólnokształcacym w Wisznicach. Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania poniżej. IX_Konkurs_Jezyka_Rosyjskiego.pdf

  KARTA_ZGLOSZENIA_UCZESTNIKOW_.docx

 • Zebranie z rodzicami

  Zebranie z rodzicami odbędzie się 7.02.2020r (piątek) o godz.16.00 na sali gimnastycznej

 • Szkoła nagrodzona za promocję akcji: CZYTAJ.PL

  Szkoła nagrodzona za promocję akcji: CZYTAJ.PL

  Po raz kolejny biblioteka szkolna włączyła się w ogólnopolską akcję: CZYTAJ PL. W tym roku szkoła przystąpiła także do organizowanego przez eCom Group sp. z o. o., operator platformy Woblink.com konkursu pod nazwą „Zostań emisariuszem superksiążek – dziel się z ludzkością supermocami”. Uczestnicy konkursu musieli  wykazać się kreatywnością w promowaniu akcji CZYTAJ PL. Najbardziej twórczym uczestnikom organizatorzy konkursu ufundowali atrakcyjne nagrody, np. SAMSUNG Galaxy A50, czytnik e-booków PocketBook Basic Lux2 wraz z talonem na e-booki o wartości 350 zł, koszulkę z logo akcji.

 • Międzynarodowa Wymiana Młodzieży w Wisznicach

  Międzynarodowa Wymiana Młodzieży w Wisznicach

  W dniach 13-21 stycznia 2020 r. w naszej szkole odbywała się Międzynarodowa Wymiana Młodzieży "Digital You And Me". Wzięło w niej udział 40 osób z Polski, Włoch, Mołdawii, Rosji i Estonii. Głównym tematem było kształtowanie kompetencji cyfrowych i obywatelskich, social media oraz kształtowanie świadomego odbioru informacji. Młodzież wzięła udział w szeregu warsztatów i aktywności prowadzonych przez profesjonalnych trenerów, każda z grup miała też za zadanie samodzielne przygotowanie i przeprowadzenie jednego warsztatu. Nabyte kompetencje zostały potwierdzone europejskim certyfikatem Youthpass, który otrzymał każdy z uczestników. Wymiana była też okazją do integracji i lepszego poznania kultury, kuchni i tradycji poszczególnych krajów podczas wieczorów kulturowych przygotowanych przez kazdą z grup. Grupę polską tworzyli uczniowie naszego liceum: Kacper Bendziuk, Mateusz Pisarzewski, Jakub Oleszczuk, Jakub Bujnik, Kacper Cuch, Szymon Zamyłko, Hubert Bogusz.
  Wymiana zorganizowana została przez Fundację "Zielony Słoń" z Lublina w ramach programu Erasmus+. 

 • Życzenia świąteczne :)

  Życzenia świąteczne :)
 • Podsumowanie akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"

  Podsumowanie akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"

  Tradycyjnie już nasza szkoła włączyła się do Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". W tym roku akcja przeprowadzona została wśród uczniów i pracowników. Zebraliśmy 366,49 kg darów, z których zrobiono paczki dla potrzebujących.

  Najwięcej darów zebrała klasa I A. Gratulujemy!

 • Szkolenie w Dęblinie

  Szkolenie w Dęblinie

  Dnia 11 grudnia mundurowi uczniowie klasy II wzięli udział w wyjeździe szkoleniowym do Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie. Młodzież zwiedziła Muzeum Sił Powietrznych oraz uczestniczyła w szkoleniu na symulatorze typu "Śnieżnik".

 • Nasz uczeń stypendystą programu "Lider Wiedzy i ochrony Środowiska"!

  Nasz uczeń stypendystą programu "Lider Wiedzy i ochrony Środowiska"!

  W dniu 4 grudnia 2019 r. w Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu, Lubelski Kurator Oświaty oraz Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie zorganizowali wojewódzką galę wręczenia stypendiów (uczniom i nauczycielom szkół ponadpodstawowych). W gronie 35 laureatów z całego województwa lubelskiego znalazł się Arkadiusz Karpiuk - uczeń klasy II A. Gratulujemy!

 • Wizyta z Komendzie Miejskiej Policji i Zakładzie karnym w Białej Podlaskiej

  Wizyta z Komendzie Miejskiej Policji i Zakładzie karnym w Białej Podlaskiej

  W dniu 5 grudnia młodzież LO w Wisznicach odwiedziła Komendę Miejską  Policji oraz Zakład Karny w Białej Podlaskiej, gdzie została zapoznana ze specyfiką pracy funkcjonariusza policji na różnych wydziałach oraz funkcjonariusza zakładu karnego.

 • Wyjazd do Dęblina

  Wyjazd do Dęblina

  W dniu 3 grudnia młodzież z pierwszych klas mundurowych uczestniczyła w konferencji "Wybrane aspekty zastosowania bojowego lotnictwa" zorganizowanej przez Lotniczą Akademię Wojskową w Dęblinie, po konferencji uczniowie wzięli udział w szkoeniu na symulatorze typu "Śnieżnik"

 • Światowy Dzień Walki z AIDS

  Światowy Dzień Walki z AIDS

  Z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS przygotowana została gazetka. Młodzież mogła zapoznać się z informacjami na temat profilaktyki i zagrożeń HIV/AIDS.

 • Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

  Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

  Dnia 9 grudnia odbędzie się szkolna zbiórka darów: żywności długoterminowej, artykułów chemicznych, słodyczy, artykułów papierniczych. Zachęcamy do udziału! Akcja to kolejny etap w Konkursie na Klasę o Największym Sercu.

strona:

Kontakt

 • Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Zawadzkiego
  21-580 Wisznice
  ul. Warszawska 44
 • (083)3782010