Menu

Menu

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela Nazwa zajęć Dzień tygodnia / godzina od... do...
1. Bruczuk Hanna Klub Miłośników Książki  
2. Chrół Magdalena Koło z języka niemieckiego dla klas pierwszych 1430-1515
3. Dokudowicz Dorota Szkolne Koło Krajoznawczo- Turystyczne  
4. Dokudowicz Dorota Koło geograficzne dla uczniów klas trzecich  
5. Hołod Natalia Zajęcia wyrównawcze z języka angielsiego Wtorek / 1425-1510
6. Jung Tomasz Zajęcia z morsowania Środa / 1500-1600
7. Jung Tomasz Piłka nożna halowa Środa / 1600-1700
8. Karpiuk Agnieszka Zajęcia rozwijająco-artystyczne  
9. Konieczna Anna Zajęcia konsultacyjno-wyrównawcze z matematyki Środa /1800-2000
10. Ks. Niewęgłowski Remigiusz Włoskie koło Biblijne  Piątek / 1335-1420
11. Linkiewicz Agata Zajęcia informatyczne Poniedziałek / 1235-1320
12. Olesiejuk Agata Zajecia dodatkowe z języka polskiego dla uczniów klas trzecich Środa / 1425-1510
13. Osipiuk Piotr Piłka siatkowa Czwartek / 1900-2100
14. Parchomiuk Urszula Zajęcia z matmatyki dla uczniów klas trzecich Czwartek /1335-1420
15. Potiopa Paweł Podstawy strzelectwa  
16 Semczuk Dominika Zajęcia dodatkowe z języka polskiego dla uczniów klas trzecich Środa 1425-1510
17 Semczuk Dominika Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego Poniedziałek 1425-1510
18 Smołońska Marta Zajęcia artystyczne Środa 1500-1800
19 Władyczuk-Pakuła Monika Zajęcia wyrownawcze z matematyki w klasie drugiej (w ramach PPP) Wtorek 1515-1600
20 Burza Jolanta Konsultacje dla klas trzecich i drugich

Środa 1420-1520

Piątek 700-800

21 Jaroszewicz Marta Konsultacje dla uczniw klas pierwsyzch i trzecich

Klasy trzecie-Poniedziałek 1430-1520

Klasy pierwsze Wtorek 1430-1530

22 Linkiewicz Agata Konsultacje z fizyki i informatyki Wtorek 1420-1520

23

Romanowicz Anna Konsultacje pedagogiczne i edukacyjno-zawodowe Czwartek1320-1520
24 Olesiejuk Edyta Zajecia z języka polskiego w ramach PPP Środa 1515-1600
25 Hołod Natalia Zajęcia z jezyka angielskiego w ramach PPP Wtorek 1425-1600
26 Władyczuk-Pakuła Monika Konsultacje z matematyki Wtorek 1425-1510
27 Parchomiuk Urszula Konsultacje z biologii,chemi i matematyki Poniedziałek 1425-1525
28 Dominika Haczkur zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego raz w miesiącu Czwartek godz.1335-1420
29 Hołod Natalia konsultacje Wtorek 1325- 1425
       
       
       

 

Kontakt

  • Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Zawadzkiego
    21-580 Wisznice
    ul. Warszawska 44
  • (083)3782010