Menu

Menu

Archiwum

Strona 1

 

Finał Powiatu Bialskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt

3 marca nasza szkoła była organizatorem Finału Powiatu Bialskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Zawody odbyły się na sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum w Wisznicach. Dziewczęta zaprezentowały się znakomicie, wygrywając dwa mecze zajęły I miejsce. Skład zespołu: Greta Prudaczuk, Klaudia Mazuryk, Gabriela Mirończuk, Izabela Inkwanty, Katarzyna Domuradzka, Oliwia Iwaniuk, Diana Szpruch, Sylwia Gromysz, Paula Frończuk, Dominika Osypiuk i Weronika Dymowska.

Warsztaty kulturalno - edukacyjne ze studentami z zagranicy

W dniach 13-17 lutego w naszej szkole odbyły się warsztaty kulturowo-edukacyjne, prowadzone w języku angielskim przez studentów-wolontariuszy z Grecji i Indonezji. Studenci, Maria z Grecji i Bahal z Indonezji, są reprezentantami organizacji AIESEC, której głównym założeniem jest zwiększanie zrozumienia kulturowego i współpracy międzynarodowej. Celem warsztatów był rozwój wrażliwości kulturowej wśród uczniów oraz wzbudzanie chęci poznawania świata i języków obcych.

Program edukacyjny pt. „ARS, czyli jak dbać o miłość?”

W lutym zakończyła się 4 edycja profilaktycznego programu w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych. Program prowadzony był w wśród   uczniów liceum od 2014 roku.   Oparty na aktywizacji uczestników, którzy w wyniku zadawanych przez prowadzącego pytań, formułowali tezy, komunikaty profilaktyczne. Koordynatorem była Anna Romanowicz pedagog szkolny.

Rozstrzygnięcie konkursu ,, Na najwyższą średnią w internacie”

Na zakończenie I półrocza roku szkolnego 2016/17 podsumowano osiągnięcia wychowanków, których nagrodzono pamiątkowymi dyplomami i książkami.W I etapie tego konkursu 3 pierwsze miejsca przypadły następującym uczennicom:

I miejsce: Ewelina Karpiuk z kl. Ia ( śr. 4,88)

II miejsce: Natalia Ozga z kl. Ia ( śr. 4,76)

III miejsce: Agnieszka Trojak z kl. IIb ( 4,67)

Nagrodzono również osoby ze średnią powyżej 4,0 tj. Julię Powroźnik ( śr. 4,29), Magdalenę Rososzczuk ( śr. 4,24), Karolinę Gogół ( śr. 4,10), Martynę Wierzchowską ( śr. 4,05) i Magdalenę Tokarską ( śr. 4,0).

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Drużynowo

W dniu 8 lutego zostały rozegrane mistrzostwa powiatu w tenisie stołowy drużynowo. Nasze tenisistki w składzie: Anita Karpiuk i Dżesika Osipacz zajęły 3 miejsce, natomiast chłopcy uplasowali się na 4 miejscu. Skład drużyny chłopców: Damian Czarnacki i Dominik Niczyporuk. Gratulujemy.

Szkolna akcja "Góra Grosza"

„Każda drobna moneta może pomóc Twojemu koledze lub koleżance”.   Na ten apel odpowiedzieli  uczniowie włączając się do XVII edycji Akcji Góra Grosza.  W dniach 28.11-09.12.2016 r. na terenie szkoły zbierali  pieniądze.  Zebrane monety  137,87 przekazali Towarzystwu Nasz Dom na  pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie. Akcję koordynowała Pani Anna Romanowicz. 

Morsy z wisznickiego liceum

Jak co roku uczniowie z Liceum w Wisznicach rozpoczęli sezon morsowania. W każdą środę grupa uczniów pod opieką wychowawców Tomasza Junga i Pawła Potiopy nad zalewem w Horodyszczu wzmacnia swoje ciało i siłę woli zażywając  kąpieli w lodowatej wodzie. Morsowanie poprzedzone jest solidną rozgrzewką, która odpowiednio dotlenia organizm . Hartowanie w zimnej wodzie poprawia wydolność układu sercowo – naczyniowego, immunologicznego i hormonalnego. Zwiększa się metabolizm, regeneracja całego  organizmu, odporność na infekcje i ogólne samopoczucie. 

Spotkanie wigilijne w internacie

W niezwykłej atmosferze nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia 20 grudnia 2016 r.,  w naszym internacie odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne.Dyrekcja, wychowawcy internatu oraz uczniowie  zgromadzili się w internackiej stołówce punktualnie o 17.30. Świętowanie rozpoczęto kolędą „Wśród nocnej ciszy” zagraną na saksofonie przez Macieja Zagórskiego. Następnie Mateusz Buda oraz Aleksandra Chojnacka złożyli wszystkim zgromadzonym życzenia. Po wysłuchaniu Kolędy „W żłobie leży” w wykonaniu Agaty Hładuniuk tradycyjnie odczytano fragment z Pisma Świętego.Następnym punktem tego tak ważnego dla nas wieczoru, było przełamanie się opłatkiem, z wychowawcami, kolegami i koleżankami potem  zasiedliśmy do stołów na których znajdowały się tradycyjne potrawy wigilijne.Podniosły klimat tego wieczoru uwieńczyło wspólne śpiewanie kolęd.Tradycją w życiu internatu są wcześniejsze przygotowania to tego wspaniałego spotkania, które obejmują wykonanie dekoracji stołówki oraz przygotowanie stołu. Te wspaniale spędzone chwile obrazują zdjęcia.

OGÓLNOPOLSKA AKCJA CHARYTATYWNA „POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”

Już po raz 9 młodzież z Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Zawadzkiego w Wisznicach włączyła się do akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. W dniach 3-4 grudnia w miejscowych sklepach Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką Pani Anny Romanowicz zbierali dary z myślą o dzieciach z rodzin wielodzietnych, niepełnych, rozbitych, będących w trudnej sytuacji materialnej. W ramach akcji zebrano 416,45kg darów z których zrobiono 52 paczki na święta dla potrzebujących.

Czytanie w przedszkolach

Akcja „Cała  Polska  Czyta  Dzieciom”

Kampania społeczna „Cała Polska czyta dzieciom” (CPCD) zachęca rodziców, wychowawców i innych dorosłych, do codziennego, co najmniej 20-minutowego czytania dzieciom. Program ten rozwija umiejętności językowe, intelektualne, czytelnicze i społeczne młodego słuchacza i czytelnika. W ramach tej akcji odwiedziłyśmy z uczennicami klasy II  Sylwią Gromysz, Sylwią Dąbrowską i Agatą Hładuniuk dwa przedszkola w naszym środowisku lokalnym. Dziewczęta przygotowały specjalne stroje na tę okazję. Spotkanie rozpoczęło się od nawiązania kontaktu z dziećmi poprzez zadawanie pytań, na które z chęcią udzielały odpowiedzi, a następnie dziewczęta przeczytały bajeczkę Marii Kruger ,, Apolinejka i jej osiołek”, Juliusza Słowackiego ,, O Janku co psom szył buty” oraz inne bajki tj.Marii Konopnickiej czy Janiny Porazińskiej. Mała publiczność z chęcią słuchała i czekała na możliwość obejrzenia obrazków. Było przy tym mnóstwo śmiechu i zabawy.         I o to chodziło! Na koniec były wspólne pamiątkowe zdjęcia i słodycze. Otrzymałyśmy zaproszenie na kolejną taką akcję.

„Lubelskie wspiera uzdolnionych 2016-2017"

W piątek, 9 grudnia, młodzież Lubelszczyzny prezentowała się w blasku fleszy na wielkiej scenie Centrum Spotkania Kultury w Lublinie, gdzie odbywała się gala wręczenia stypendiów Zarządu Województwa Lubelskiego.  To spektakularne wydarzenie zgromadziło grubo ponad tysiąc gości - wyróżnionych uczniów, rodziców oraz przedstawicieli szkół. Nie zabrakło oczywiście reprezentacji samorządu wojewódzkiego. Zadania wręczenia 762 certyfikatów stypendialnych podjął się wicemarszałek Krzysztof Grabczuk, którego wspomógł radny Henryk Dudziak i dyrektorzy Departamentu Kultury, Edukacji i Sportu. Gratulacjom, podziękowaniom, uśmiechom nagrodzonych i pamiątkowym zdjęciom nie było końca. Oprawa artystyczna również należała do muzykujących uczniów Młodzieżowej Orkiestry Dętej „Henryczki"  z Bychawy. W ramach programu stypendialnego „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2016-2017" przyznanych zostało przez Zarząd Województwa Lubelskiego 530 stypendiów, w kwocie 400 zł miesięcznie - najzdolniejszym uczniom, którzy spełnili wymagane regulaminem kryteria i uzyskali najwyższą punktację w postępowaniu kwalifikacyjnym. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 3 a Magdalena Linkiewicz.

Nasza szkoła najlepsza w powiecie

6 grudnia w Janowie Podlaskim odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół za rok szkolny 2015/2016. Nasza placówka w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajęła pierwsze miejsce z wynikiem 872 pkt. Gratulujemy!!!

„Kiedy wydaje się , że wszystko jest w porządku" – spektakl profilaktyczny „Działka"

W Liceum Ogólnokształcącym w Wisznicach wystawiony został spektakl profilaktyczny „Działka". Przed uczniami gimnazjum i liceum wystąpili znani warszawscy aktorzy - Marzanna Gaff i Aleksander Mikołajczak.
Spektakl stawiał wiele ważnych i trudnych pytań – o relacje w rodzinie, granice kontroli rodzicielskiej, znaczenie otwartej rozmowy, a także wychowawczą rolę szkoły.
Po inscenizacji odbyła się dyskusja z młodzieżą na temat skutków zażywania środków psychoaktywnych.
Na zakończenie nadkomisarz Marzanna Gulińska przedstawiła młodzieży swoje doświadczenia związane z pracą z młodymi ludźmi uzależnionymi od narkotyków i dopalaczy. Przypomniała o konsekwencjach prawnych dotyczących używania i rozprowadzania środków psychoaktywnych.
Młodzież mogła obejrzeć spektakl dzięki wsparciu Wójta Gminy Wisznice Piotra Dragana i Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Mikołajowe zawody w strzelectwie sportowym o Puchar Starosty Bialskiego

Na zorganizowanych 6 grudnia 2016 roku III Otwartych Mikołajkowych Zawodach w Strzelectwie Sportowym o Puchar Starosty Bialskiego w Międzyrzecu Podlaskim reprezentacja LO Wisznice w składzie: Julia Dąbrowska, Łukasz Melnik , Gabriel Golanko i Szymon Gabrylewicz wywalczyła IV miejsce. W zawodach konkurowało trzynaście zespołów w dwóch kategoriach wiekowych. Gratulujemy!

Mistrzostwa powiatu bialskiego w pływaniu

W dniu 30 listopada 2016r. w Białej Podlaskiej rozegrane zostały mistrzostwa powiatu bialskiego w pływaniu połączone z mistrzostwami rejonu. Naszą szkołę reprezentowały trzy osoby, które rywalizowały w dwóch stylach pływackich plasując się na czołowych lokatach w powiecie bialskim:
Dawid Greś – I miejsce w stylu grzbietowym w powiecie bialskim, VII miejsce w rejonie;
Maciej Zagórski – III miejsce w stylu klasycznym w powiecie bialskim, XII miejsce w rejonie;
Julia Powroźnik – IV miejsce w stylu grzbietowym w powiecie bialskim, XII miejsce w rejonie Gratulujemy!

DZIEŃ WOLONTARIUSZA

5 grudnia to oficjalnie ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Każdy wolontariusz powinien świętować ten dzień. Każdego roku Międzynarodowy Dzień Wolontariusza daje nam okazję do wyrażenia uznania dla wszystkich wolontariuszy, którzy z oddaniem służą w trudnych sytuacjach najbardziej potrzebującym i za swoją pracę nie oczekują wynagrodzenia a liczy się tylko to, że dzięki ich staraniom ktoś będzie szczęśliwy. Opiekun SKW Pani Anna Romanowicz składa podziękowanie członkom SKW: Martynie Kotiuk, Monice Pawłowicz, Aleksandrze Zieniuk, Dominice Iwaszko, Darii Wołodko, Aleksandrze Chojnackiej, Wiktorii Cybulak, Karolinie Kajszczak, Radosławowi Klimkowiczowi, Dominice Osypiuk, Sylwii Dąbrowskiej, Sylwii Gromysz, Pauli Frończuk, Weronice Dymowskiej, Agacie Hładuniuk, Ewelinie Kuszneruk, Katarzynie Izdebskiej, Izabeli Ikwanty, Darii Potapczuk, Dżesice Osipacz, Alicji Pajnowskiej, Agacie Kowalczuk, Weronice Lech, Adamowi Chojnackiemu, Marytnie Wierzchowskiej, Idze Maksymiuk, Wiktorii Melnik, Magdalenie Tokarskiej, Kindze Bieleckiej, Agnieszce Trojak, Patrycji Lewczuk, Zuaznnie Woźniak, Łukaszowi Szczeszkowi , Martynie Piekarz, Kindze Mazurek, Dawidowi Gresiowi, Kamilowi Iwaszko, Maciejowi Zagórskiemu, Grecie Prudaczuk, Marzenie Marszał, Julii Powroźnik, Klaudii Rosińskiej, Magdalenie Rososzczuk, Aleksandrze Cielińskiej, Dianie Wakulnik, Natalii Ozga, Magdalenie Linkiewicz i Wiktorii Sęczkowskiej.

Wieczór Andrzejkowy w internacie

W dniu 29 listopada 2016 r. mieszkańcy internatu uczestniczyli w wieczorze Wróżb Andrzejkowych. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: dyrektor szkoły Piotr Osipiuk, kierownik internatu Tomasz Jung oraz wychowawcy internatu Barbara Szubarczyk, Marta Smołońska, Dorota Dokudowicz, Agata Linkiewicz. Na początku młodzież przypomniała wszystkim historię obchodzenia Andrzejek w naszym kraju. Następnie zaczęły się wróżby- ustawianie butów, rzucanie skórką od obranego jabłka, kręcenie butelką itp. Każdy mógł podejść do przygotowanych wcześniej stolików i usłyszeć przepowiednię na przyszłość. Uczniowie przygotowali również dekorację sali.

Całość koordynowali wychowawcy internatu: Dorota Dokudowicz i Agata Linkiewicz.

Uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów

W dniu dzisiejszym w "Sali Błękitnej" Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2016/2017. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 3 a Magdalena Linkiewicz, która uzyskała najwyższą średnią w szkole.

Podsumowanie Turnieju Tenisa Stołowego w internacie

Na przełomie października i listopada odbyły się mistrzostwa internatu w tenisie stołowym. Do rywalizacji przystąpiło 14 chłopców i 5 dziewcząt. Celem zawodów była integracja wychowanków internatu oraz popularyzacja tenisa stołowego. Uczniowie grali systemem ,, do dwóch przegranych meczy". Sędzią głównym mistrzostw był kierownik internatu Tomasz Jung a koordynatorami rozgrywek Adam Chojnacki i Kamil Iwaszko. Po zaciętej walce w kategorii chłopców I miejsce wywalczył Dawid Greś , II miejsce Adam Chojnacki a na III miejscu uplasował się Kamil Iwaszko. W kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła Aleksandra Celińska, II miejsce Aleksandra Chojnacka a III Wiktoria Melnik. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Spotkanie profilaktyczne

Dzień profilaktyki rozpoczął Piotr Stępniak przedstawiciel Stowarzyszenia Pomocy „Arka Noego”, SNAP-Stop Narkomanii, Alkoholizmowi i Przemocy. Młodzież mogła usłyszeć autorskie historie ludzi, którzy przeszli przez więzienia, nałogi, odrzucenie opowiadając o tym co zagraża współczesnemu światu. Małgorzata Wnuk-Lipińska
i Elżbieta Stępniak w dosłowny sposób pokazały tragedię i nieszczęście człowieka, uwikłanego w sidła niebezpiecznego nałogu. Repertuar muzyczny był ilustracją do przedstawionej historii. Po spotkaniu Pani Pedagog Anna Romanowicz podsumowała konkurs „Rzuć palenie razem z nami” a Pan Dyrektor Piotr Osipiuk wręczył nagrody. I miejsce zajęła Paula Frończuk, II miejsce Sylwia Gromysz i III miejsce ex aequo Izabela Ikwanty
i Martyna Wierzchowska.

Wyjazd do Terespola

W dniu 21 listopada uczniowie naszego liceum uczestniczyli w kolejnym wyjeździe szkoleniowym klas mundurowych. Tym razem klasa II i III o specjalności straż graniczna poznała specyfikę pracy funkcjonariuszy Straży Granicznej i Służby Celnej na przejściu drogowym dla samochodów osobowych i ciężarowych w Terespolu i Kukurykach.

XIV Marsze na Orientację pamięci Doroty i Andrzeja Miąskiwiczów

W dniach 18-19 listopada br. odbyły się XIV Marsze na Orientację pamięci Doroty i Andrzeja Miąskiewiczów. Impreza krajoznawczo – turystyczna została zorganizowana przy współpracy dwóch wisznickich szkół tj Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego i Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Zawadzkiego oraz Oddziału PTTK w Radzyniu Podlaskim. Głównym celem było uczczenie pamięci tragicznie zmarłych nauczycieli i propagatorów idei krajoznawstwa i turystyki w naszym regionie Doroty i Andrzeja Miaskiewiczów, którzy zginęli w wypadku polskiego autokaru na Węgrzech w 2001r., a także praktyczne potwierdzenie umiejętności w posługiwaniu się mapą i kompasem, propagowanie aktywnych form wypoczynku i turystycznych marszów na orientację, oraz poznawanie walorów Gminy Wisznice i regionu. W tym roku bazę imprezy zapewniło Publiczne Gimnazjum. Impreza miała tradycyjnie zasięg regionalny.

Obchody Święta Niepodległości 2016r

 

W dniu 11 listopada nauczyciele i uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Wisznicach wzięli udział w gminnych obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Młodzież wystąpiła z pocztem sztandarowym szkoły oraz pocztem kombatantów. Uczniowie złożyli również wiązanki kwiatów oraz pełnili honorową wartę pod pomnikiem pamięci ofiar
II wojny światowej. Uroczystość zakończyła msza święta w intencji Ojczyzny.

Uczniowie klas mundurowych w Brześciu

W dniach 03.11.-05.11.2016 roku grupa uczniów klas straż graniczna i edukacja policyjna z Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Zawadzkiego w Wisznicach odwiedziła Brześć i zaprzyjaźnioną Szkołę Średnią nr 8 o profilu milicyjnym.

Program 3-dniowego wyjazdu był urozmaicony. Na uwagę zasługuje między innymi zwiedzanie uroczych zakątków Brześcia, wieczorny spacer ulicą M.Gogola, Pałac Lodowy, w którym młodzież polska i białoruska prezentowała swoje umiejętności w jeździe na łyżwach. Atrakcyjnym punktem programu okazała się jednodniowa wycieczka do Puszczy Białowieskiej, gdzie znajduje się Rezydencja Dziadka Mroza i Muzeum Przyrody.

Ważnym elementem wyjazdu do Brześcia okazała się wizyta i spotkanie z przedstawicielami milicji Komendy Wojewódzkiej oraz pokaz akcji przygotowany przez wydział antyterrorystyczny. Młodzież odwiedziła również Cmentarz Garnizonowy i zapaliła znicze na mogiłach i pod pomnikiem żołnierzy WP garnizonu brzeskiego z lat 1921 – 1939 i obrońców Twierdzy Brzeskiej poległych we wrześniu 1939 roku.

Polaków w swoich domach gościli Białorusini, zapewniając im zakwaterowanie i wyżywienie, co sprzyjało większej integracji, poznaniu codziennego życia, kultury, tradycji i doskonaleniu umiejętności językowych.

Pozostajemy pod ogromnym wrażeniem gościnności, życzliwości i otwartości Białorusinów.

Mistrzostwa w tenisie stołowym

3 listopada 2016r. w Leśnej Podlaskiej odbyły się mistrzostwa powiatu bialskiego w tenisie stołowym indywidualnym. Na podium znalazła się Anita Karpiuk zajmując 3 miejsce i uzyskując awans do mistrzostw rejonu, natomiast Dżesika Osipacz uplasowała się na miejscu piątym. Nasi panowie wypadli zdecydowanie słabiej, Damian Czarnacki zajął 7 miejsce a Dominik Niczyporuk uplasował się na miejscu dziesiątym. Gratulujemy i życzymy sukcesów na zawodach drużynowych , które odbędą się 08.02.2016r. w Leśnej Podlaskiej.

Otrzęsiny w internacie

Połowa października to najwyższy czas na otrzęsiny klas pierwszych. Przygotowaniem imprezy zajął się samorząd internatu. Tym razem zorganizowano rywalizację pomiędzy klasami A i B. Odbyły się różnorodne konkurencje. Na początku każdy przyjął wzmacniającą dawkę witamin   w postaci plasterka cytryny. Następnie pierwszoklasiści z zawiązanymi oczami zajadali się musztardą, oliwkami, cynamonem, koncentratem pomidorowym oraz masłem i bez większych problemów odgadywali smaki. Trudniejsze okazało się ubijanie widelcem piany z białek. Nikt nie odważył się przetestować jej sztywności nad swoją głową. Wiele emocji przyniosły tańce z figurami wykonywanymi na komendę a także konkurs wiedzy na temat życia internackiego. Ostatecznie w starciu zwyciężyła klasa IB i otrzymała praktyczną nagrodę. Wszyscy zostali oficjalnie przyjęci do społeczności uczniowskiej, choć tak naprawdę stało się to już na początku roku szkolnego.Otrzęsiny odbyły się pod czujnym okiem nauczycieli. W zabawie uczestniczyli dyrektor szkoły Piotr Osipiuk, kierownik internatu Tomasz Jung oraz wychowawcy: Natalia Hołod, Edyta Olesiejuk, Dominika Semczuk i Marta Smołońska.

Spotkanie młodzieży klas mudurowych w Lublinie

W dniu 23.10.2016r.w Synagodze Jeszywas w Chachmej w Lublinie odbyło się spotkanie młodzieży klas mundurowych województwa lubelskiego z młodzieżą klas mundurowych z Izraela. Naszą szkołę reprezentowała Klaudia Mazuryk. Spotkanie zorganizował Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego oraz Gmina Wyznaniowa Żydowska w Warszawie z filią w Lublinie. Celem spotkania było poznanie zasad funkcjonowania szkół mundurowych w Polsce i Izraelu oraz nawiązanie kontaktów pomiędzy szkołami obu państw. W spotkaniu uczestniczył Marszałek Województwa Lubelskiego pan Sławomir Sosnowski, który przedstawił plan współpracy ze stroną izraelską. Nasi uczniowie mogli również zapoznać się i wymienić doświadczenia z młodzieżą z Izraela.

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

 17 października Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach obchodziło Dzień Edukacji Narodowej połączony z uroczystym ślubowaniem klas pierwszych. W tym dniu dyrektor Piotr Osipiuk wręczył nagrody najbardziej zasłużonym nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi. Uhonorowani zostali: Tomasz Jung, Agata Linkiewicz, Urszula Parchomiuk, Marta Smołońska oraz Małgorzata Dymowska, Agata Mazuryk i Beata Włostowska. Dyrektor poinformował o przyznaniu nauczycielom naszego liceum nagrody starosty bialskiego. Wyróżnione zostały Marta Jaroszewicz i Monika Władyczuk – Pakuła. Następnie uczniowie i ich rodzice złożyli życzenia całej społeczności szkolnej. Spotkanie zakończyła część artystyczna w wykonaniu młodzieży z klas pierwszych i drugich.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

  • Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Zawadzkiego
    21-580 Wisznice
    ul. Warszawska 44
  • (083)3782010